Przez cały miesiąc BLACK FRIDAY do 60%

Patchwork – powracające rękodzieło

Być może posiadasz stary, ręcznie wyszywany koc pieczołowicie zrobiony przez Twoją babcię? Kołdry przyczyniły się do zapewnienia nam poczucia bezpieczeństwa i przynależności do minionych pokoleń. Dywany typu Patchwork stworzone są z taką samą uwagą, zszyte ze sobą kawałek po kawałku ze starych tureckich dywanów, mających co najmniej 20 lat. Poszczególne elementy są dokładnie dobierane do wzoru i kolorystyki, a po połączeniu tworzą nowy, oryginalny dywan o bogatej historii.


Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.