Inspirujaca jesien

Zawitala jesien a wraz z nia  cala gama barw od zielonej poprzaez cieplejsze tony az do zolci i zlota. Zainsprujmy się natura zanim nadejdadeszczowe jesienne dni.
Nadaj swemu domowi jesiennego nastroju i wzbogac o piekne dywany i inne detale.

Z jesienia w domu
Wraz z zakończeniem lata i nadchodzaca zima wraca chec do udekorowania domu. Nowy dywan może być takim wlasnie elementem odnowy wnętrza.

Miłośnikom orientalnych wnetrz polecamy Kelim Afgan Old Styl  
O naturalnych , cieplych tonach.

Zwolennikom nowoczesności radzimy Kolorowy Vintage/Orientalny Overdyed współczesne 
Dywany .o cieplych barwach w których zapomina się o niepogodzie.

Jesien za oknem

Jeśli chcemy zostawic jesien za oknem stawiajmy na zielen i blekit, ożywiające barwy, kontrastujące z jesienia. Patchwork/Kolorowy Vintage nawet w kolorze turkusowym czy limonki będą znakomitym wyborem. Doskanaly efekt osiaga się poprzez wystroju z kolorowym szklem.

Bez względu na to co wybierzesz musisz dobrze się czuc w twoim domu, a wiec traktuj mode z przymrużeniem oka i stwor twój wlasny styl.

Zdjecia:
3. Dywany nowoczesne
4. Rzeżba Lotus, żólta, Mikael Kenlind, ArtGlassVista
5. Wazon Cabana, Ludvig Löfgren från ArtGlass Vista

Po prawej
Dywany Kolorowy Vintage, niebieski, zielony
Zielony Ideo, Mats Jonasson, ArtGlass Vista


DOSKONAŁA
4.8 z 5
1226 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
03-08-2023
Barbara K.
Szybko
Szybko, sprawnie, wiarygodnie. Bardzo szybkia odpowiedź na pytania. Sprawna wysyłka - zapłacone w piętek wieczorem, we środę rano dywan już w domu w Łodzi / Polska/. To mój kolejny zakup w Carpetvista i kolejne 100% zadowolenie.
31-05-2023
Andrzej S.
Dobra wyszukiwarka dywanów
Dobra wyszukiwarka dywanów, szeroki zakres, w końcu udało mi się znaleźć pasujący dla mnie dywan. Wysyłka ze Szwecji, ale bardzo szybka, zero problemów.
08-05-2023
Anna S.
Ogólnie pozytywne doświadczenie
Zamówiony kilim dotarł dość szybko (kilka dni), rzeczywiście był złożony, nie zwinięty, ale jest miękki i giętki, więc to zrozumiałe. Nie było żadnych zagnieceń, po rozłożeniu jest OK. Kilim jest cienki, wydaje się, że to nie jest te 4 mm z opisu ale maksimum 3. Kolory są bardziej zgaszone, ale ogólnie prezentuje się bardzo ładnie. Zapach jest dość intensywny, ale to naturalne w przypadku wełny. Ogólnie pozytywne doświadczenie:)
21-04-2023
Magdalena B.
The carpet is amazing
The carpet is amazing. Beautiful. Very good quality. Very quick delivery.
21-04-2023
Beata B.
Dywan indyjski jasnozielony/szary ręcznie tkany
Dywan spełnia oczekiwania, ĺadnie gęsto tkany. Kolor w rzeczywistości wygląda ładniej niż na ekranie telefonu. Mam nadzieję, że za rok dywan będzie wyglądał tak samo.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.