Rok Konia

Chiny są krajem o jednej z najstarszych cywilizacji i bogatej historii produkcji dywanów. Rejony w starych Chinach, króre specjalizowały sie w tkaniu dywanów, ukształtowały swoje własne, odrębne style i dziś możemy spotkać te wyroby w dużej gamie kolorystycznej z motywami kwiatów lub geometrycznych figur. Większość z nas kojarzy dywany chińskie z motywami latawców dających niemal wrażenie trójwymiarowości.

Chiński Nowy Rok 4712

Dziś rozpoczyna się nowy chiński rok, rok Konia, który symbolizujeOgień energii I jest doskonałym czasem dla wszystkich znaków do odnowienia swojego domu. Ręcznie tkany chiński dywan jest wygodnym i przystępnym w cenie sposobem na odnowienie wystroju wnętrza.Kolor czerwony postrzegany jest jako symbol uroczystych okazji.

Czerwony symbolizuje ogień, który według wierzeń pomaga trzymać z dala pecha, dlatego inwestycja w jednokolorowy czerwony dywan będzie idealny kolororystycznym akcentem w twoim domu. Dla tych z Was, którzy nie są w stanie oddać konia do swoich bliskich, nie mamy odpowiednich dywany z tej okazji! Dla tych więc, którzy nie mogą sprezentować konia, mamy wiele dywanów do wyboru.

Szczesliwego Nowego Roku!

Zdjęcie górne: Dywany Tabriz 
Zdjecie 1: 


Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.