Moja podłoga jest sufitem sasiada

Obcasy w suficie  

Wszyscy, którzy posiadają mieszkania rozumieją pojęcie Obcasów w suficie. Gdy slyszymy sąsiadów chodzących nam nad glową w obcasach lub innym glośnym obuwiu to działa nam to strasznie na nerwy. Dywany w sposób naturalny tłumią wszelkie odgłosy i są zarówno przystępne w cenie jak i bardzo dekoracyjne. 

Dlaczego by więc nie upiec przysłowiowych dwóch pieczeni przy jednym ogniu i myśląc o sąsiedzie z dołu jak również o wystroju naszego wnętrza i nie kupić dywanu.

Nie ważne czy bardziej ci sie podoba Shaggy z długim runem, czy też Perski Gabbeh z krotkim czy Kelim , który w ogole pozbawiony jest runa. Wszystkie typy dywanów efektywnie tłumia rozmaite odgłosy.Czy zdecydujemy sie na duży, dywan czy też na kilka mniejszych to juz rzecz gustu ale przy pomocy niewielkich środków możemy stworzyć przytulne pomieszczenie jednocześnie dbając o dobre relacje z sąsiadami. 

Możemy nawet posunąc sie jeszcze dalej i sprezentować dywan sąsiadowi.

Obejrzyj przyłady hinduskich dywanów Gabbeh.


Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.