Trzy różne style w jednym pokoju

Czy planujesz zmiany w twoim salonie ale czujesz się ograniczony budżetem na ten cel? Czasami wystarczą małe detale, które zupełnie odmieniają wnętrze.

Również nowy dywan jest w stanie wpłynąć na wygląd twojego pokoju, dlatego zdecydowaliśmy się wybrać trzy różne dywany, poożyć we wspomnianym wnętrzu aby sprawdzić jak zaskakujący może być rezultat.

Elegancko i klasycznie

Dywan perski jest znakomitym wyborem aby uczynić wnętrze klasycznym. Pokój emanuje prostotą i czystością stylu a intensywne barwy dywanu dodają swoistej oryginalności.

Bohemicznie

Wśród ostatnich trendów występuje styl Bohemiczny, gdzie dywan typu Kilim w kombinacji Otomanem stwarzają niepowtarzalną atmosferę.

Prosto i nowocześnie

Dla preferujących styl lekki wybraliśmy ostatni dywan, prosty, miekki z nowoczesnym wzorem, idealny do stworzenia minimalistycznego nastroju.

Tak wię zakup nowego dywanu jest prostym sposobem na zmianę stylu całego pomieszczenia. Dodając do tego wymianę innych szczegółów jak np obrazów napewno osiągniemy zamierzony cel. 

Zdjęcie 1.Dywan Kerman  

Zdjęcie 2. Kelim Afgan Old Style i Ottoman

Zdjęcie 3. Specjalnie projektowany dywan Chill

Obejrzyj inne modele na https://www.carpetvista.pl


DOSKONAŁA
4.8 z 5
1224 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
08-05-2023
Anna S.
Ogólnie pozytywne doświadczenie
Zamówiony kilim dotarł dość szybko (kilka dni), rzeczywiście był złożony, nie zwinięty, ale jest miękki i giętki, więc to zrozumiałe. Nie było żadnych zagnieceń, po rozłożeniu jest OK. Kilim jest cienki, wydaje się, że to nie jest te 4 mm z opisu ale maksimum 3. Kolory są bardziej zgaszone, ale ogólnie prezentuje się bardzo ładnie. Zapach jest dość intensywny, ale to naturalne w przypadku wełny. Ogólnie pozytywne doświadczenie:)
21-04-2023
Magdalena B.
The carpet is amazing
The carpet is amazing. Beautiful. Very good quality. Very quick delivery.
21-04-2023
Beata B.
Dywan indyjski jasnozielony/szary ręcznie tkany
Dywan spełnia oczekiwania, ĺadnie gęsto tkany. Kolor w rzeczywistości wygląda ładniej niż na ekranie telefonu. Mam nadzieję, że za rok dywan będzie wyglądał tak samo.
19-04-2023
Barbara M.
Dywan jest piękny i dokładnie taki jak…
Dywan jest piękny i dokładnie taki jak na zdjęciu. Szybki i bezproblemowy kontakt z firmą. Towar dobrze zabezpieczony i szybka dostawa. Zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona ,polecam zakupy w tym sklepie.
06-04-2023
Samanta Monko
Genialny dywan!!!
Na 100% polecam zakup dywanu w tej firmie! Obsługa online bezbłędna! Wszystkie moje pytania były błyskawicznie obrabiane, włącznie z dodatkowymi zdjęciami z magazynu. Od zakupu w poniedziałek rano, do dostawy do domu w środę w południe - rewelacja! Dywan jest piękny! O niebo ładniejszy niż na wszystkich zdjęciach. UPS informowała mnie o całym procesie od startu do końca. Bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowany, wniesiony do mieszkania bez żadnych zbędnych komentarzy - w skali od 1 do 10, daję 10! OBLĘDNIE piękny dywan!!! <3

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.