Trzy różne style w jednym pokoju

Czy planujesz zmiany w twoim salonie ale czujesz się ograniczony budżetem na ten cel? Czasami wystarczą małe detale, które zupełnie odmieniają wnętrze.

Również nowy dywan jest w stanie wpłynąć na wygląd twojego pokoju, dlatego zdecydowaliśmy się wybrać trzy różne dywany, poożyć we wspomnianym wnętrzu aby sprawdzić jak zaskakujący może być rezultat.

Elegancko i klasycznie

Dywan perski jest znakomitym wyborem aby uczynić wnętrze klasycznym. Pokój emanuje prostotą i czystością stylu a intensywne barwy dywanu dodają swoistej oryginalności.

Bohemicznie

Wśród ostatnich trendów występuje styl Bohemiczny, gdzie dywan typu Kilim w kombinacji Otomanem stwarzają niepowtarzalną atmosferę.

Prosto i nowocześnie

Dla preferujących styl lekki wybraliśmy ostatni dywan, prosty, miekki z nowoczesnym wzorem, idealny do stworzenia minimalistycznego nastroju.

Tak wię zakup nowego dywanu jest prostym sposobem na zmianę stylu całego pomieszczenia. Dodając do tego wymianę innych szczegółów jak np obrazów napewno osiągniemy zamierzony cel. 

Zdjęcie 1.Dywan Kerman  

Zdjęcie 2. Kelim Afgan Old Style i Ottoman

Zdjęcie 3. Specjalnie projektowany dywan Chill

Obejrzyj inne modele na https://www.carpetvista.pl


Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.