Gdy projektanci szkła zasiadają przy krosnach

Większość artystów ma ulubione surowce z których wytwarzane są ich projekty. Tak też jest w przypadku projektantów szkła: Eryki Lagerbielke, Bertila Vallien, Kjella Engmana, Matti Rytkönena oraz Anny Ehrner, którzy przez wiele lat projektowali dla huty w Kosta Boda znajdującej się w południowej Szwecji i wyrabiającej  szkło od 1742 roku.

Każdy z tych znakomitych artystów posiada inną osobowość oraz odmienną wizję która znajduje swój wyraz w ich twórczości. Tak np. projekty Anny Ehrner cechuje ogromna miękkość, Bertila Valliensa czystość i prostota linii, Kjell Engman inspirowany jest muzycznymi instrumentami, Erika Lagerbielke naturą a Matti Rytkönen wodą. Każdy z tych pięciu artystów wzbogacił wyroby Kosta Boda w unikalny sposób a ich wspólna pasją jest sztuka w szkle.

Okazuje się, że kiedy artysta odchodzi od tworzenia w swym ulubionym surowcu ipróbuje eksperymentować z innymi, efekt może być równie zaskakujący co piękny. Poprzez utworzenie jedynej w swym rodzaju współpracy pomiędzy CarpetVista a Kosta Boda ci wspaniali artyści po raz pierwszy zaprojektowali dywany i przyczynili się do powstania unikalnej kolekcji wyprodukowanej w bardzo ograniczonej ilości.

Dywany te powstały w Indiach i łącza w sobie wełnę z elemantami jedwabiu. W kolekcji tej można sie wręcz zakochać. Przejrzyj ją i wybierz swego faworyta! Każdy projekt jest niezwykle oryginalny i może być doskonałym dodatkiem w twym domu jak również stanowić inwestycję.

Zdjecie 1.DanceKjella Engmana
Zdjecie 2. Artysci Kosta Boda od lewej: Martti Rytkönen, Bertil Vallien, Anna Ehrner, Kjell Engman & Erika Lagerbielke.
Zdjecie 3. Landing Bertila Vallien

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie https://www.carpetvista.pl


DOSKONAŁA
4.8 z 5
1224 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
08-05-2023
Anna S.
Ogólnie pozytywne doświadczenie
Zamówiony kilim dotarł dość szybko (kilka dni), rzeczywiście był złożony, nie zwinięty, ale jest miękki i giętki, więc to zrozumiałe. Nie było żadnych zagnieceń, po rozłożeniu jest OK. Kilim jest cienki, wydaje się, że to nie jest te 4 mm z opisu ale maksimum 3. Kolory są bardziej zgaszone, ale ogólnie prezentuje się bardzo ładnie. Zapach jest dość intensywny, ale to naturalne w przypadku wełny. Ogólnie pozytywne doświadczenie:)
21-04-2023
Magdalena B.
The carpet is amazing
The carpet is amazing. Beautiful. Very good quality. Very quick delivery.
21-04-2023
Beata B.
Dywan indyjski jasnozielony/szary ręcznie tkany
Dywan spełnia oczekiwania, ĺadnie gęsto tkany. Kolor w rzeczywistości wygląda ładniej niż na ekranie telefonu. Mam nadzieję, że za rok dywan będzie wyglądał tak samo.
19-04-2023
Barbara M.
Dywan jest piękny i dokładnie taki jak…
Dywan jest piękny i dokładnie taki jak na zdjęciu. Szybki i bezproblemowy kontakt z firmą. Towar dobrze zabezpieczony i szybka dostawa. Zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona ,polecam zakupy w tym sklepie.
06-04-2023
Samanta Monko
Genialny dywan!!!
Na 100% polecam zakup dywanu w tej firmie! Obsługa online bezbłędna! Wszystkie moje pytania były błyskawicznie obrabiane, włącznie z dodatkowymi zdjęciami z magazynu. Od zakupu w poniedziałek rano, do dostawy do domu w środę w południe - rewelacja! Dywan jest piękny! O niebo ładniejszy niż na wszystkich zdjęciach. UPS informowała mnie o całym procesie od startu do końca. Bardzo dobrze i bezpiecznie zapakowany, wniesiony do mieszkania bez żadnych zbędnych komentarzy - w skali od 1 do 10, daję 10! OBLĘDNIE piękny dywan!!! <3

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.