DODATKOWE 10% zniżki na WSZYSTKIE produkty, w tym produkty przecenione! Kod: SAVE10

Marta Pineda

Hiszpania

Hiszpania

Marta Pineda

Marta Pineda studied Fine Art by vocation; She chose the branch of design because she thought it had more possibilities. She also wanted to specialize in creative photography and opted for ceramics to follow Picasso's steps. She soon understood that only a few can live off the arts, so she rolled up her sleeves and worked in everything she found. This has taught her to do many things, to be brave, willing, hard-working and patient.

Inne projekty artysty Marta Pineda

Piedras Handknotted

Mediatarde


Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.