Uzyskaj 10% dodatkowej zniżki na wyprzedaż sezonowa! Użyj kodu: SUN21 Oferta ważna do 2021-06-30

Odplamiacz

Odplamiacz

10x10 cm
103 

Specyfikacje

Nr artykułu CVSR1
Rozmiar 10x10

Odplamiacz dywan z Niemcy.

Łagodny odplamiacz o silnym działaniu zawierający substancje aktywne pochodzenia roślinnego. Odplamiacz CarpetVista skutecznie usuwa plamy z tłuszczu, soku, coli, kawy, czerwonego wina, herbaty, keczupu, trawy, jedzenia, sadzy, rdzy, gumy, farb, atramentu itp. Łatwy w użyciu – wystarczy spryskać plamę, a Odplamiacz CarpetVista zajmie się resztą. Płyn wiąże brud, a zasychając w formie małych kryształków staje się łatwy do usunięcia odkurzaczem.

Odplamiacz CarpetVista jest bezwonny i przyjazny dla tkanin. Nie zawiera rozpuszczalników ani syntetycznych substancji chemicznych. Świetnie nadaje się zarówno dla dywanów z tkanin sztucznych jak i naturalnych włókien, tkanych ręcznie i maszynowo. Można go także stosować do mebli tapicerowanych, siedzeń samochodowych i innych tkanin. Nie jest zalecany do produktów sizalowych.

Przy usuwaniu plam ważne jest, aby działać najszybciej, jak to tylko możliwe. Dlatego warto mieć odplamiacz zawsze pod ręką, co pozwoli zając się plamą bezzwłocznie. To zarówno tańsze, jak i wygodniejsze rozwiązanie niż oddawanie dywanu do czyszczenia.

Pojemność (ml): 250

Pobierz instrukcję odplamiacza CarpetVista

Pobierz kartę charakterystyki substancji odplamiacza CarpetVista

Obejrzyj krótki film na temat dywanów typu Stain Remover

Jakieś pytania?

Nie wahaj się nas zapytać!

Recenzje dywanów CarpetVista

4.8 z 5