Dywan którym jesteś zainteresowany jest wyprzedany.

Podobne dywany


więcej filtrów
powyżej 5 000 
250 x 307 cm
2
Wybrane filtry
loading
Strona z 1
101 dywany
Patchwork

Patchwork

Dywany w stylu patchwork wykonano z kawałków starych dywanów, które pocięto i ręcznie zszyto, dodając od spodu wzmacniający szew. Kolorowe dywany retro — Colored Vintage — to dywany tureckie, które najpierw odbarwiono, a potem pofarbowano na nowe, fascynujące kolory. W wyniku tego uzyskano tradycyjny wzór dywanu połączony ze współczesnymi akcentami. B2B: W przypadku dużych zamówień możemy zaoferować dywany na zamówienie w cenach hurtowych, w dowolnych kolorach, wzorach i rozmiarach. Prosimy o kontakt przez e-mail: b2b@carpetvista.se abyśmy mogli poznać dokładniej Państwa wymagania.

DOSKONAŁA
4.9 z 5
1061 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
19-09-2020
Magdalena S.
Polecam firmę
Dywan zgodny z opisem. Ma certyfikat. Kontakt z firmą dobry. Cały czas informowali jak jest z realizacją zakupu. Jestem zadowolona z nowego dywanu. Polecam firmę .
04-09-2020
Customer
Kupiłem dywan
Kupiłem dywan, który przysłano szybko i sprawnie, ale uznaliśmy, że chcielibyśmy jednak nieco inny i taki znależliśmy w kolekcji Carpetvista. Bez problemu, szybko, sprawnie Firma przeprowadziła proces wymiany dywanów i jesteśmy posiadaczami produktu w 100% spełniającego nasze potrzeby. Obsługa, sprawna, życzliwa, zaangażowana. Polecamy Firmę.
03-09-2020
Marta K.
Dywan jest piekny!!!!
Dywan jest piekny!!!!
24-08-2020
Joanna P.
Profesjonalna obsługa na wysokim…
Profesjonalna obsługa na wysokim poziomie, polecam sklep
22-08-2020
Ewelina
Sklep godny zaufania
Co prawda to moje zaledwie drugie zamówienie w Carpetviście, ale także udane - pod każdym względem. Podczas kupowania i w ogóle podczas poszukiwań dywanu czy kilimu można się dowiedzieć dużo ciekawych faktów o nich, o ich pochodzeniu i stylu, a ich opisy i zdjęcia są pomocne przy wyborze, interfejs sklepu też, a stosunek ceny do jakości do dostępności zachęca do zakupów, podobnie jak błyskawiczna realizacja. Jestem bardzo zadowolona, dziękuję.
11-08-2020
Krystyna H.
Dywan wspaniały,absolutnie zgodny z…
Dywan wspaniały,absolutnie zgodny z opisem !
06-08-2020
Anna G.
Prześliczny dywan
Prześliczny dywan, doskonała jakość i kolorystyka!

Wyprzedaż sezonowa
Do  60%

Nowoczesna struktura

Wyprzedaż towaru
30-60%

Jasne/Skandynawskie

Uczcij z nami nasza 15 rocznicę!
Do  40%

Kilimy
30-50%

Aktualności

Colored Vintage & Patchwork
Do  70%

Jasne dywany

Nain
Do  30%

Aktualności

Newsletter - najnowsze oferty