Przez cały miesiąc BLACK FRIDAY do 60%

Dywany o biura

Odpowieni wybór dywanu do pomieszczeń biurowych ma duże znaczenie gdyż dywan ten oglądany jest przez wiele osób. Posiadamy dywany przeznaczone dla bardzo uczęszczanych miejsc takich jak recepcje, poczekalnie, sale konferencyjne. Dywany doskonale amortyzują hałas więc są niezwykle doceniane w większych przestrzeniach. W zależności od wystroju Twojego biura możesz wybierać pomiędzy ekskluzywnymi, jedwabnymi dywanami Perskimi a niezwykle kolorowymi Patchworkami.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.