Konkurs Wzorniczy CarpetVista

Ten konkurs daje Ci możliwość zaprojektowania dywanu. Zwycięskie projekty zostaną wyprodukowane w niewielkich seriach i będą sprzedawane wyłącznie na stronie CarpetVista.

W tym konkursie Ty projektujesz dywan, a my następnie zapewniamy jego wytworzenie. Dywany będą tkane ręcznie z wykorzystaniem najwyższej jakości materiałów. W zależności od projektu, dywan będzie w całości z wełny lub na osnowie z nici bawełnianych i z włosiem z wełny. We włosiu może również pojawić się jedwab.

Nagrody:

Nagroda dla zdobywcy pierwszego miejsca: 9 524 2 zwycięzców
Nagroda dla zdobywcy drugiego miejsca: 2 381 3 zwycięzców
Nagroda dla zdobywcy trzeciego miejsca: 952 20 zwycięzców

Prosimy zwrócić uwagę, że:

Dywan powinien mieć nowoczesny styl.

Ten sam wzór może być produkowany w różnych wersjach kolorystycznych. (Jeśli dostarczysz wzory w różnych wersjach kolorystycznych, będzie to dodatkowym atutem).

Motyw nie może zawierać zbyt wiele szczegółów.

Rozmiar i kształt zależy od danego projektu. Rozmiar nie powinien być większy niż 2x3 m.

Należy zaproponować nazwę wzoru.

Zapraszamy do zgłoszenia kilku projektów!

Ostatnim dniem zgłaszania projektów jest 14-11-2017

Przeczytaj regulamin konkursu zanim zgłosisz swój projekt (swoje projekty).

Projekt, który zgłaszasz, nie może naruszać praw własności intelektualnej innych osób, ani być wykorzystany we wcześniejszej produkcji. Zakazuje się dokonywania plagiatów, a projekty będące plagiatami podlegają natychmiastowej dyskwalifikacji.

Jeżeli zostaniesz zakwalifikowany do finału, musisz uzupełnić swoją pracę konkursową informacjami o artyście, dołączyć swoje zdjęcie, a także tekst, w którym przedstawisz źródło inspiracji projektu lub myśl, która Ci przyświecała podczas projektowania. Jeżeli te informacje uzupełniające nie zostaną przesłane przed upływem terminu składania projektów, Twoja praca konkursowa zostanie zdyskwalifikowana.

Projekty zakwalifikowane do finału zostaną pokazane na stronie internetowej CarpetVista.com, a odwiedzający stronę będą mogli oddawać na nie swoje głosy w celu wyłonienia zwycięzcy. Jakiekolwiek próby oszustwa ze strony projektanta spowodują jego natychmiastową dyskwalifikację.

Firma CarpetVista zastrzega sobie prawo do wykorzystania nagrodzonych projektów.

W konkursie wezmą udział tylko projekty otrzymane przed dniem 14-11-2017 roku.

Przyjmujemy tylko te projekty, które zostały przesłane za pośrednictwem strony WWW. Zgłoszenia wysłane pocztą tradycyjną lub pocztą elektroniczną nie będą rozpatrywane w konkursie.

Jeżeli przygotowałeś projekt na papierze, a nie masz dostępu do skanera, możesz zrobić zdjęcie projektu aparatem cyfrowym lub telefonem komórkowym i przesłać je za pośrednictwem strony WWW.

Konkurs składa się z dwóch etapów. Finalistów wybiera doświadczone jury, które posiada znajomość wyrobów włókienniczych, sztuki, wzornictwa i techniki produkcji dywanów. Werdykt jury jest ostateczny i nie podlega odwołaniu. Projekty zakwalifikowane do finału zostaną zaprezentowane na stronie internetowej CarpetVista, a odwiedzający stronę będą mogli oddawać na nie swoje głosy w celu wyłonienia zwycięzcy.