Zapraszamy do sali prasowej CarpetVista!

Jesteś dziennikarzem lub blogerem i chcesz skorzystać z informacji lub obrazów znajdujących się na naszej stronie internetowej lub w Encyklopedia Dywanów? Skontaktuj się z nami pod adresem press@carpetvista.se jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów (pochodzenie, metody produkcji, itp.) lub jeśli chcesz otrzymać obrazy danego dywanu z naszej galerii w wysokiej rozdzielczości.

Wytyczne dotyczące korzystania z naszych zdjęć:

· Jako bloger lub dziennikarz możesz swobodnie wykorzystywać nasze zdjęcia lub informacje, jeśli podasz link do strony CarpetVista w swoim artykule i podasz CarpetVista jako źródło informacji.
· Nie wolno używać naszych zdjęć w celach komercyjnych bez naszej zgody.
· Można kadrować obrazy, ale nie wolno ich modyfikować.
· Jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie nowe obrazy dekoracyjne na żądanie dla dziennikarzy i autorów większych blogów.

Do galerii zdjęć CarpetVista

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.