Zapraszamy do sali prasowej CarpetVista!

Jesteś dziennikarzem lub blogerem i chcesz skorzystać z informacji lub obrazów znajdujących się na naszej stronie internetowej lub w Encyklopedia Dywanów? Skontaktuj się z nami pod adresem press@carpetvista.se jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące naszych produktów (pochodzenie, metody produkcji, itp.) lub jeśli chcesz otrzymać obrazy danego dywanu z naszej galerii w wysokiej rozdzielczości.

Wytyczne dotyczące korzystania z naszych zdjęć:

· Jako bloger lub dziennikarz możesz swobodnie wykorzystywać nasze zdjęcia lub informacje, jeśli podasz link do strony CarpetVista w swoim artykule i podasz CarpetVista jako źródło informacji.
· Nie wolno używać naszych zdjęć w celach komercyjnych bez naszej zgody.
· Można kadrować obrazy, ale nie wolno ich modyfikować.
· Jesteśmy w stanie stworzyć zupełnie nowe obrazy dekoracyjne na żądanie dla dziennikarzy i autorów większych blogów.

Do galerii zdjęć CarpetVista
DOSKONAŁA
4.8 z 5
1136 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
09-09-2021
Monika
Świetny produkt
Świetny produkt. Zobaczymy jak będzie się sprawował. Nie wiem, w jak sposób można go prać... byłabym wdzięczna za odpowiedź.
29-08-2021
Waldemar B.
To mój drugi dywan kupiony w tym…
To mój drugi dywan kupiony w tym sklepie, ze względu na jakość i oryginalność dywanów, które można tu kupić. Podobnie jak poprzednio dywan otrzymałem po 2 dniach (przesyłka ze Szwecji !). Jakość zdjęć na stronie sklepu całkowicie oddaje kolorystykę dywanu, więc nie jestem rozczarowany, tylko zadowolony. Polecam.
21-08-2021
Waldemar B.
Pierwszy raz zamawiałem z zagranicy
Pierwszy raz zamawiałem z zagranicy. Obsługa sprzedaży znakomita: zarówno wybór w sklepie (wiele filtrów ułatwia szukanie i wybór), sama procedura zakupu, jak i dostawa (bardzo szybko - 2 dni ze Szwecji!). Towar zgodny z opisem i, co najważniejsze, ze zdjęciami (dokładnie oddawały kolory oraz w zasadzie jakość dywanu). Jestem bardzo zadowolony i polecam.
18-08-2021
Małgorzata
Dzisiaj dostałam dywan
Dzisiaj dostałam dywan. Czekałam tylko 2 dni. Pięknie zapakowany. Jestem zachwycona. Kolory są pięknie dobrane. Widać że robi to ktoś z doświadczeniem kto zna się na tym i ma dobry gust. Gorąco polecam
17-08-2021
Aldona G.
Dywany i dostaw ok, słabe zapakowanie
Dywany przyjechały szybko, są dobrej jakości - generalnie wyglądają zgodnie ze zdjęciami na stronie. Jedyne moje zastrzeżenie (i dlatego ocena 4) to słabe zapakowanie - tylko jedna warstwa folii, która się trochę podziurawiła w transporcie. Na szczęście dywanom nic się nie stało, ale mogło.