-
Wybrane filtry
loading
Strona z 3
308 dywany
DOSKONAŁA
4.8 z 5
1131 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
30-07-2021
Bożena S.
Dywan spełnia wszystkie moje…
Dywan spełnia wszystkie moje oczekiwania. Super.
29-07-2021
Beata
Zakupiłam dywan perski Saruk
Zakupiłam dywan perski Saruk, wzór unikatowy (kwiatowy), dywan grubszy niż w opisie! Kolory bajeczne. To już mój kolejny dywan w tym roku i każdy jest inny, niepowtarzalny, po prostu cieszy oczy. Warto zainwestować w dywan z prawdziwej wełny. Pochwała dla Pań z Infolinii za bardzo wyczerpujące informacje (wręcz szczegóły) na moje pytania. Wysyłka ekspresowa, staranne, bezpieczne opakowanie. Gorąco polecam!
17-07-2021
Matylda M.
Kupiłam w Carpetvista śliczny dywan
Kupiłam w Carpetvista śliczny dywan, który przyszedł szybko i bezproblemowo, zapakowany w minimalistyczny sposób (tyle, ile konieczne), co jest bardzo ważne (wiadomo, dlaczego). Zdjęcie i inne informacje na stronie sklepu są na tyle dobre, że nie było żadnego rozczarowania - dywan dokładnie odpowiada moim wyobrażeniom. Na razie wygląda na wart swojej ceny, ostatecznie jednak okaże się to w użytkowaniu (ale jestem optymistką). W sklepie jest szeroka oferta pięknych, wartościowych dywanów (wełna), w przeciwieństwie do tego, co widziałam w sklepach typu castorama. Jest też szeroki wybór wymiarów, dzięki czemu mogłam kupić dokładnie taki, jaki mi pasuje. Dobrze, że są sklepy internetowe, bo inaczej nie wiem, gdzie (czy?) kupiłabym to, co naprawdę mi się podoba.
08-07-2021
Krzysztof
Zakupiony dywan powstał z połączonych…
Zakupiony dywan powstał z połączonych fragmentów 20-50 letnich tureckich dywanów... Odmienił oblicze salonu, a przede wszystkim... żony... wnętrze zmieniło swój charakter, a za 20 lat to już będą 40-70 kawałki dywanów... :) Świetna, profesjonalna obsługa. Dywan dotarł w ciągu 3-ch dni "przylatując" via Hamburg i Dania ze Szwecji... Gorąco polecam.
07-07-2021
Renata S.
otrzymałam towar taki jaki się…
otrzymałam towar taki jaki się spodziewałam Zgodny z opisem i fotografia na stronie Carpetvista