-
Wybrane filtry
loading
Strona z 1
51 dywany
Kaszkaj

Kaszkaj

Perskie dywany tkane przez koczowników kaszkajskich (Ghashghai) w Iranie są od lat wysoko cenione, nie tylko za ich piękne - często figuralne - elementy wzorów, ale również za ich wysoką jakość. Te orientalne dywany, ręcznie tkane z doskonałej wełny, barwione są z wykorzystaniem barwników roślinnych i mineralnych, dzięki czemu uzyskują naturalne kolory. Dywany te są zazwyczaj w barwach głębokiej czerwieni lub granatu, z elementami beżu.

Skorzystaj ze zniżki 15%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 15% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.