Informacje prawne

Informacje prawne

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w naszym dziale FAQ.

Można się z nami skontaktować pisząc na adres e-mail info@carpetvista.com lub korzystając z formularza kontaktowego. W dni robocze, w godzinach od 10.00 do 16.00, można się z nami skontaktować również przez . +44 20 3808 9919.

Adres i nazwa firmy CarpetVista to:

Informacje bankowe

Dyrektor Generalny

Michael Lindskog

Prezes Zarządu

Erik Lindgren

Spółka zarejestrowana w Bolagsverket, Szwecja.

Numer organizacji

Numer płatnika VAT

SE556458920701

Odpowiedzialna za CarpetVistawłasne treści.

Michael Lindskog

Nota prawna

Łącze do platformy Komisji Europejskiej ds. Sporów Konsumenckich Online. Zgodnie z przepisami o rozstrzyganiu sporów z konsumentami przez Internet.

Nie zamierzamy ani nie jesteśmy zobligowani do udziału w procedurze rozstrzygania sporów drogą arbitrażu konsumenckiego.

Skorzystaj ze zniżki 15%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 15% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.