Informacje prawne

Informacje prawne

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania można znaleźć w naszym dziale FAQ.

Można się z nami skontaktować pisząc na adres e-mail info@carpetvista.com lub korzystając z formularza kontaktowego. W dni robocze, w godzinach od 10.00 do 16.00, można się z nami skontaktować również przez . +44 20 3808 9919.

Adres i nazwa firmy CarpetVista to:

Informacje bankowe

Dyrektor Generalny

Michael Lindskog

Prezes Zarządu

Erik Lindgren

Spółka zarejestrowana w Bolagsverket, Szwecja.

Numer organizacji

Numer płatnika VAT

SE556458920701

Odpowiedzialna za CarpetVistawłasne treści.

Michael Lindskog

Nota prawna

Łącze do platformy Komisji Europejskiej ds. Sporów Konsumenckich Online. Zgodnie z przepisami o rozstrzyganiu sporów z konsumentami przez Internet.

Nie zamierzamy ani nie jesteśmy zobligowani do udziału w procedurze rozstrzygania sporów drogą arbitrażu konsumenckiego.

DOSKONAŁA
4.8 z 5
1225 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
31-05-2023
Andrzej S.
Dobra wyszukiwarka dywanów
Dobra wyszukiwarka dywanów, szeroki zakres, w końcu udało mi się znaleźć pasujący dla mnie dywan. Wysyłka ze Szwecji, ale bardzo szybka, zero problemów.
08-05-2023
Anna S.
Ogólnie pozytywne doświadczenie
Zamówiony kilim dotarł dość szybko (kilka dni), rzeczywiście był złożony, nie zwinięty, ale jest miękki i giętki, więc to zrozumiałe. Nie było żadnych zagnieceń, po rozłożeniu jest OK. Kilim jest cienki, wydaje się, że to nie jest te 4 mm z opisu ale maksimum 3. Kolory są bardziej zgaszone, ale ogólnie prezentuje się bardzo ładnie. Zapach jest dość intensywny, ale to naturalne w przypadku wełny. Ogólnie pozytywne doświadczenie:)
21-04-2023
Magdalena B.
The carpet is amazing
The carpet is amazing. Beautiful. Very good quality. Very quick delivery.
21-04-2023
Beata B.
Dywan indyjski jasnozielony/szary ręcznie tkany
Dywan spełnia oczekiwania, ĺadnie gęsto tkany. Kolor w rzeczywistości wygląda ładniej niż na ekranie telefonu. Mam nadzieję, że za rok dywan będzie wyglądał tak samo.
19-04-2023
Barbara M.
Dywan jest piękny i dokładnie taki jak…
Dywan jest piękny i dokładnie taki jak na zdjęciu. Szybki i bezproblemowy kontakt z firmą. Towar dobrze zabezpieczony i szybka dostawa. Zgodny z opisem. Jestem bardzo zadowolona ,polecam zakupy w tym sklepie.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.