Świetna wełna to lśniące dywany

Czy wiesz, że wełna, która porasta owcze karki i brzuchy nazywana jest wełną ”Kork”? Używa się jej do tworzenia najbardziej ekskluzywnych dywanów. Wielopokoleniowe doświadczenie pokazuje, że najlepszą wełnę pozyskuje się od owiec, które są strzyżone jesienią. Im wyższe partie gór, na których przebywają owce, tym lepsza jest jakość ich wełny.

Ze względu na dużą wysokość na jakiej te zwierzęta się pasą wzrasta ich warstwa tłuszczu i sprawia, że wełna staje się bardziej błyszcząca i połyskująca. Efektem końcowym jest nieskazitelne dzieło sztuki, które możesz umieścić na swojej podłodze.


Skorzystaj ze zniżki 15%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 15% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.