New York – Historia prawdziwego sukcesu

Podczas naszego konkursu wzorniczego w 2008 roku otrzymaliśmy tę wspaniałą pracę artystyczną, zainspirowaną geografią wyspy Manhatan i odpowiednio do tego nazwaną New York/Manhatan. 

Szybko stał się to jeden z naszych najpopularniejszych dywanów i przez lata produkowaliśmy go w nowych rozmiarach i kolorach. 

Człowiek stojący za tym fantastycznym projektem to utalnetowany i wykształcony młody francuski artysta Samuel Cosine. Obecnie przebywa i pracuje w Brukseli zajmując się zarówno sztuką, jak i projektowaniem.

Nie przegap tegorocznego konkursu, ponieważ także Twoja historia może odnieść podobny sukces.

Konkurs Wzorniczy CarpetVista


Skorzystaj ze zniżki 15%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 15% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.