Kilim, Kilim, Kilim!

Dywany, podgłówki, stołki, dekoracje ścienne, poduszki… bez wątpienia Kilimy są jednymi z najbardziej rozmaicie wykorzystywanych dywanów na rynku. Mogą ocieplać surowe wnętrze pokoju lub poprzez dodanie podnóżka lub kilku poduszek mogą wprowadzić trochę oryginalności do cygańskiego wystroju. Nieważne jak zdecydujesz się wykorzystać Kilimy, dodadzą one Twojemu wnętrzu przytulny i domowy charakter.

1. Kelim Turkish 133x175 2. Kelim Ottoman/Stool 100x50 3. Pillowcase 4-pack 40x40 4.Kelim Ottoman/Stool 45x45 5. Kelim Fars carpet, 223x158 6. Kelim Turkish 124x60


Skorzystaj ze zniżki 15%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 15% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.