DODATKOWE 10% zniżki na WSZYSTKIE produkty, w tym produkty przecenione! Kod: SAVE10

Powitaj wiosnę nową kolorystyką dywanów.

Radość, szczęście, odmłodzenie – to tylko niektóre z uczuć wywołane nadejściem wiosny.

Kiedy w końcu po długiej zimie witamy wiosnę czujemy potrzebę otaczania się kolorami. Sprawiają one, że pobudzają się nasze zmysły , które były uśpione podczas ponurych, zimnych miesięcy.

Z każdym nowym sezonem wkraczają też nowe trendy. Jedne z najbardziej popularnych kolorów w nadchodzącym sezonie to głębokie żółcie, delikatne róże i stalowe błękity. Posiadanie dodatków we wspomnianych barwach gwarantuje stworzenie modnego wystroju, ale jeszcze lepszy efekt można osiągnąć poprzez położenie dywanu w tych kolorach.

Pozakończeniu wiosennych porządków, przyjrzyj się Twoim podłogom i zastanów czy nie należałoby ustroić ich właśnie takim produktem. Jedną z propozycji może być wielokolorowy Patchwork, ręcznie tkany przez Nomadów Kaszkaj/Ghasghaj, Lori lub dywan Afszar. Zwolennikom bardziej współczesnego stylu polecamy Handloomy lub dywany współczesnych projektantów. Będą one doskonałym elementem wprowzdzającym Wiosnę do Twojego domu.

Zdjęcie 1: Dywan Mediatarde carpet by Marta Pineda

Więcej informacji na stronie www.CarpetVista.pl


Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.