Powitaj wiosnę nową kolorystyką dywanów.

Radość, szczęście, odmłodzenie – to tylko niektóre z uczuć wywołane nadejściem wiosny.

Kiedy w końcu po długiej zimie witamy wiosnę czujemy potrzebę otaczania się kolorami. Sprawiają one, że pobudzają się nasze zmysły , które były uśpione podczas ponurych, zimnych miesięcy.

Z każdym nowym sezonem wkraczają też nowe trendy. Jedne z najbardziej popularnych kolorów w nadchodzącym sezonie to głębokie żółcie, delikatne róże i stalowe błękity. Posiadanie dodatków we wspomnianych barwach gwarantuje stworzenie modnego wystroju, ale jeszcze lepszy efekt można osiągnąć poprzez położenie dywanu w tych kolorach.

Pozakończeniu wiosennych porządków, przyjrzyj się Twoim podłogom i zastanów czy nie należałoby ustroić ich właśnie takim produktem. Jedną z propozycji może być wielokolorowy Patchwork, ręcznie tkany przez Nomadów Kaszkaj/Ghasghaj, Lori lub dywan Afszar. Zwolennikom bardziej współczesnego stylu polecamy Handloomy lub dywany współczesnych projektantów. Będą one doskonałym elementem wprowzdzającym Wiosnę do Twojego domu.

Zdjęcie 1: Dywan Mediatarde carpet by Marta Pineda

Więcej informacji na stronie www.CarpetVista.pl


DOSKONAŁA
4.8 z 5
1226 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
03-08-2023
Barbara K.
Szybko
Szybko, sprawnie, wiarygodnie. Bardzo szybkia odpowiedź na pytania. Sprawna wysyłka - zapłacone w piętek wieczorem, we środę rano dywan już w domu w Łodzi / Polska/. To mój kolejny zakup w Carpetvista i kolejne 100% zadowolenie.
31-05-2023
Andrzej S.
Dobra wyszukiwarka dywanów
Dobra wyszukiwarka dywanów, szeroki zakres, w końcu udało mi się znaleźć pasujący dla mnie dywan. Wysyłka ze Szwecji, ale bardzo szybka, zero problemów.
08-05-2023
Anna S.
Ogólnie pozytywne doświadczenie
Zamówiony kilim dotarł dość szybko (kilka dni), rzeczywiście był złożony, nie zwinięty, ale jest miękki i giętki, więc to zrozumiałe. Nie było żadnych zagnieceń, po rozłożeniu jest OK. Kilim jest cienki, wydaje się, że to nie jest te 4 mm z opisu ale maksimum 3. Kolory są bardziej zgaszone, ale ogólnie prezentuje się bardzo ładnie. Zapach jest dość intensywny, ale to naturalne w przypadku wełny. Ogólnie pozytywne doświadczenie:)
21-04-2023
Magdalena B.
The carpet is amazing
The carpet is amazing. Beautiful. Very good quality. Very quick delivery.
21-04-2023
Beata B.
Dywan indyjski jasnozielony/szary ręcznie tkany
Dywan spełnia oczekiwania, ĺadnie gęsto tkany. Kolor w rzeczywistości wygląda ładniej niż na ekranie telefonu. Mam nadzieję, że za rok dywan będzie wyglądał tak samo.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.