Dywany dla dzieci.

Wybierz odpowiedni produkt

Obecność dywanu w pokoju dziecięcym może diametralnie zmienić jego wygląd.

Dywany dla dla dzieci powinny być wytrzymałe, gdyż zazwyczaj są tam obecne przez wiele lat. Dobrze jest wybrać dywan, który będzie pasował do wnętrza nawet gdy dziecko będzie starsze. Ponieważ dzieci spędzają wiele czsu bawiąc się na podłodze, dywan powinien być miękki I przyjemny. Warianty z bardzo długim włosiem oraz długimi frędzlami są zazwyczaj kłopotliwe. Polecamy zatem produkty o krótkim runie ze względu na ich praktyczność zarówno w użyciu jak I utrzymaniu czystości.

W celu uniknięcia niebezpiecznych wypadków, dywan musi być stabilny dlatego polecamy podłożenie pod niego podkładki przeciw poślizgowej.
Służą one również do wyciszania oraz czynią dywan jeszcze bardziej miękkim.

Kolor I zabawa…..  

Poprzez zabawę dzieci zdobywają wiedzę o sobie I o otaczającym ich świecie. Nawet dywany mogą im w tym pomóc dzięki różnorodności kolorystycznej I wzorniczej. Takie właśnie modele polecamy dla dzieci z naszego asortymentu.Nauka o barwach I kształtach może odbywać się z udziałem tradycyjnych dywanów takich jak Kashkooli czy Perskich Gabbehów. Oba typy bogate są w żywe kolory I klasyczne, proste geometryczne wzory jak najbardziej pasujące do pokoju dziecięcego.

Praktyczne rady, które pomogą Twemu dziecku wybrać właściwy produkt….

Pozwól Twemu dziecku wybrać dywan do jego pokoju! Sama zaeksperymentowalam z moją córką która nie zaakceptowała większości dywanów wybranych dla niej przeze mnie. W odróżnieniu od mojego gustu wolała zdecydowane kolory oraz oryginalne geometrycznie formy.

Zdjęcie 2. 


DOSKONAŁA
4.8 z 5
1226 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
03-08-2023
Barbara K.
Szybko
Szybko, sprawnie, wiarygodnie. Bardzo szybkia odpowiedź na pytania. Sprawna wysyłka - zapłacone w piętek wieczorem, we środę rano dywan już w domu w Łodzi / Polska/. To mój kolejny zakup w Carpetvista i kolejne 100% zadowolenie.
31-05-2023
Andrzej S.
Dobra wyszukiwarka dywanów
Dobra wyszukiwarka dywanów, szeroki zakres, w końcu udało mi się znaleźć pasujący dla mnie dywan. Wysyłka ze Szwecji, ale bardzo szybka, zero problemów.
08-05-2023
Anna S.
Ogólnie pozytywne doświadczenie
Zamówiony kilim dotarł dość szybko (kilka dni), rzeczywiście był złożony, nie zwinięty, ale jest miękki i giętki, więc to zrozumiałe. Nie było żadnych zagnieceń, po rozłożeniu jest OK. Kilim jest cienki, wydaje się, że to nie jest te 4 mm z opisu ale maksimum 3. Kolory są bardziej zgaszone, ale ogólnie prezentuje się bardzo ładnie. Zapach jest dość intensywny, ale to naturalne w przypadku wełny. Ogólnie pozytywne doświadczenie:)
21-04-2023
Magdalena B.
The carpet is amazing
The carpet is amazing. Beautiful. Very good quality. Very quick delivery.
21-04-2023
Beata B.
Dywan indyjski jasnozielony/szary ręcznie tkany
Dywan spełnia oczekiwania, ĺadnie gęsto tkany. Kolor w rzeczywistości wygląda ładniej niż na ekranie telefonu. Mam nadzieję, że za rok dywan będzie wyglądał tak samo.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.