Styl marynistyczny

Czy jest coś czego nie lubimy w porze letniej? Promienie słoneczne, kolory, ciepło, zapachy! Bez wątpienia, jest to najbardziej relaksująca pora roku. Jednym z aktualnych trendów w dekorowaniu wnętrz jest styl marynistyczny.Jasne kolory w niebieskich niuansach w kombinacji z akcentami marynistycznymi są wspaniałym sposobem na danie twemu domowi porcji świerzego powiewu wiatru.

Doskonałym sposobem na wprowadzenie stylu plażowego oraz do naszych wnętrz jest polożenia dywanu w niebieskie paski, uzupełnienie wystroju meblami w jasnych barwach a także zadbanie o kilka dodatków wykonanych a drzewa.


Aby transformacja ta okazała się sukcesem dobrze jest zastosować w wystroju dodatki o tematyce marynistycznej takie jak latarnie morskie, obrazy z motywem plażowym a nawet miniatury modeli łodzi czy statków.1. Cotton stripew stylu marynistycznym.
2.Flower fishes projekt Kjella Engmanna,www.artglassvista.com
3.Dywan zaprojektowany przez Giulię Sola


DOSKONAŁA
4.8 z 5
1226 klientów wpisalo opinie na portalu Trustpilot
03-08-2023
Barbara K.
Szybko
Szybko, sprawnie, wiarygodnie. Bardzo szybkia odpowiedź na pytania. Sprawna wysyłka - zapłacone w piętek wieczorem, we środę rano dywan już w domu w Łodzi / Polska/. To mój kolejny zakup w Carpetvista i kolejne 100% zadowolenie.
31-05-2023
Andrzej S.
Dobra wyszukiwarka dywanów
Dobra wyszukiwarka dywanów, szeroki zakres, w końcu udało mi się znaleźć pasujący dla mnie dywan. Wysyłka ze Szwecji, ale bardzo szybka, zero problemów.
08-05-2023
Anna S.
Ogólnie pozytywne doświadczenie
Zamówiony kilim dotarł dość szybko (kilka dni), rzeczywiście był złożony, nie zwinięty, ale jest miękki i giętki, więc to zrozumiałe. Nie było żadnych zagnieceń, po rozłożeniu jest OK. Kilim jest cienki, wydaje się, że to nie jest te 4 mm z opisu ale maksimum 3. Kolory są bardziej zgaszone, ale ogólnie prezentuje się bardzo ładnie. Zapach jest dość intensywny, ale to naturalne w przypadku wełny. Ogólnie pozytywne doświadczenie:)
21-04-2023
Magdalena B.
The carpet is amazing
The carpet is amazing. Beautiful. Very good quality. Very quick delivery.
21-04-2023
Beata B.
Dywan indyjski jasnozielony/szary ręcznie tkany
Dywan spełnia oczekiwania, ĺadnie gęsto tkany. Kolor w rzeczywistości wygląda ładniej niż na ekranie telefonu. Mam nadzieję, że za rok dywan będzie wyglądał tak samo.

Skorzystaj ze zniżki 10%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 10% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.