Styl marynistyczny

Czy jest coś czego nie lubimy w porze letniej? Promienie słoneczne, kolory, ciepło, zapachy! Bez wątpienia, jest to najbardziej relaksująca pora roku. Jednym z aktualnych trendów w dekorowaniu wnętrz jest styl marynistyczny.Jasne kolory w niebieskich niuansach w kombinacji z akcentami marynistycznymi są wspaniałym sposobem na danie twemu domowi porcji świerzego powiewu wiatru.

Doskonałym sposobem na wprowadzenie stylu plażowego oraz do naszych wnętrz jest polożenia dywanu w niebieskie paski, uzupełnienie wystroju meblami w jasnych barwach a także zadbanie o kilka dodatków wykonanych a drzewa.


Aby transformacja ta okazała się sukcesem dobrze jest zastosować w wystroju dodatki o tematyce marynistycznej takie jak latarnie morskie, obrazy z motywem plażowym a nawet miniatury modeli łodzi czy statków.1. Cotton stripew stylu marynistycznym.
2.Flower fishes projekt Kjella Engmanna,www.artglassvista.com
3.Dywan zaprojektowany przez Giulię Sola


Skorzystaj ze zniżki 15%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 15% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.