Patchwork – każdy product posiada swoją historię.

Dywany Patchworkowe reprezentują urocze połączenie  starocia i nowoczesności. Podstawowe produkty używane do wytwarzania Patchworków to starodawne dywany pochodzące z Persji lub Anatolii liczące przynajmniej 30 lat. Po wybraniu odpowiednich egzemplarzy poddawane są one specjalnemu zabiegowi strzyżenia runa, barwienia oraz cięcia na mniejsze kawałki. W póżniejszej fazie następuję ich połączenie i dopasowanie, tak by tworzyły oryginalną całość. 

Oprócz zszycia poszczególnych części, cały dywan jest doszyty do osobnej części spodniej. Czyni go to niezwykle zabytkowym a jednocześnie bardzo trwałym wyrobem. Stare elementy dywanu otrzymują „nową szansę” tworząc mozaikę historii i możliwości.

Zdjęcie 1: Poszewki Kilim
Zdjęcie 2:


Skorzystaj ze zniżki 15%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 15% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.