Pastelowe kolory

Jasne pastelowe kolory z kombinacją modnej bieli to zdecydowanie pojektowy trend, który przyciąga ludzi tego lata.Dywan typu patchwork z wpadającymi w oko pastelami odmłodzi każdą podłogę i ożywi pokój. Świetnym sposobem podkreslenia tych kolorów jest dodanie białych tonów, wnikających w jasne, czyste i wysokiej klasy wnętrze.

Jak zwykle nie można zapomnieć o przyzodobieniu współgrajacymi kolorami. Popularnymi materiałami dekoracyjnymi przez lata były drewno, metalowe łuki i rozmaite ręcznie robione szklane elementy różniące się kształtami i kolorami.


Skorzystaj ze zniżki 15%

Już teraz zarejestruj się, by skorzystać ze zniżki 15% na kolejne zamówienie* oraz otrzymywać cotygodniowe wiadomości z wyłącznymi ofertami, najnowszymi trendami i informacjami o produktach.

Informacje na temat sposobu przetwarzania danych osobowych znaleźć można w polityce prywatności. W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji. *Zniżkę można wykorzystać na jeden zakup w okresie 60 dni od zapisania się na listę subskrypcji biuletynu. Obejmuje ona wszystkie produkty, w tym te, które zostały już przecenione. Zniżki nie można łączyć z innymi kodami rabatowymi.